Зустріч з головою Хмельницької ОДА Сергієм Гамалієм

Зустріч з головою Хмельницької ОДА

Республіка Молдова та Україна є надійними партнерами у соціально-економічній, гуманітарній та культурній сферах. Зміцнення міжнародних зв’язків відкриває нові можливості для громадян обох країн та дозволяє втілювати в життя нові ідеї та міжнародні проекти.

З метою налагодження продуктивної співпраці між Республікою Молдова та Хмельницьким регіоном 3 вересня у облдержадміністрації відбулась робоча зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Молдова в Україні Руслана Болбочана та голови Хмельницької ОДА Сергія Гамалія. До спілкування також долучилися радник посольства Республіки Молдова в Україні Даніела Цуркану, Почесний консул Республіки Молдова у Хмельницькій області Микола Скрипковський, перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін та директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Олена Бохонська.

Розпочинаючи зустріч, Сергій Гамалій висловив вдячність пану Послу за можливість відкриття Почесного консульства Республіки Молдова у Хмельницькій області, та запевнив, що зважаючи на попередній позитивний досвід роботи з партнерами із Молдови, обласна влада готова усіляко сприяти та підтримувати подальше поглиблення взаємозв’язків і має низку пропозицій щодо нових взаємовигідних напрямків роботи.

“Висловлюючи свої особисті враження від досвіду співпраці та перебування на теренах Молдови, хочу відзначити, що ваша країна є братньою для нас державою. Для мене щоразу приємно відвідувати Молодову як у справах, так і просто подорожуючи. До вас приїжджає багато українських громадян, і неабияк приємно, що і громадяни Молдови також часто приїжджають до України, наприклад, відпочити на морі або ж насолодитись мальовничими краєвидами. Це дозволяє нашим країнам зміцнювати економічні та культурні зв’язки,” – звертаючись до пана Посла, наголосив Сергій Гамалій.

Також посадовець запросив поважних гостей відвідати І Хмельницький кінофестиваль, що відбудеться уже за тиждень, з 10 по 12 вересня у Хмельницькому та Кам’янці-Подільському.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан подякував за можливість проведення такого діалогу, що вкотре підтверджує дружні та активні відносини між державами.

“Важливо підкреслити, що транскордонна співпраця між Україною та Республікою Молдова є стратегічною для обох держав. Ми докладаємо усіх зусиль, аби громадяни України почувались комфортно перебуваючи у Молдові, а також аналогічно працюємо над тим самим для громадян Молдови, що перебувають в Україні. Впевнений, що у нас ще є великий потенціал для розвитку подальших двосторонніх відносин,” – зауважив  Руслан Болбочан.

В ході робочої зустрічі Почесний Консул Микола Скрипковський висловив подяку Хмельницькій ОДА за всебічну підтримку діяльності консульства та запевнив, що, буде сприяти ще більш тісним стосунками між Республікою Молдова та Хмельницьким регіоном. Адже тепер можна буде більш якісно комунікувати на регіональному рівні та швидко впроваджувати нові ініціативи на місцях.

На завершення учасники зустрічі домовилися про подальші кроки на шляху поглиблення співпраці та обмінялися пам’ятними сувенірами.