З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З Новим Роком!

Новий рік та Різдво завжди уособлюють початок чогось нового, трепетного та довгоочікуваного. У ці дні весь світ шанує традиції, котрі передаються з покоління в покоління та асоціюються із теплими спогадами про дитинство. Особисто мені в такий час, як ніколи, хочеться вірити у дива, що надихають нас творити та ставати кращими.

Я хочу подякувати усім тим, хто підтримував та сприяв роботі Почесного Консульства Республіки Молдова у Хмельницькому.

Рік, що минає, був насиченим та плідним, він приніс нам багато можливостей, зустрічей, цікавих знайомств, відкриттів, перемог та досягнень. Я впевнений, що кожен із нас у 2022 році продовжить працювати над досягненням амбітних планів, стане мудрішим та сильнішим у всіх аспектах життя.

Рік, що минає був також складним, проте він нас загартував. Я б хотів подякувати усім, хто оберігає нашу країну на фронті та захищає від небезпеки, стоїть на сторожі пандемії в лікарнях, навчає наших дітей у школах. Почесне Консульство Республіки Молдова у Хмельницькому щиро дякує за ще одну спільно написану сторінку нашої історії.

Обіцяю й надалі докладати максимум зусиль для того, щоб у всіх сферах співпраці Україна та Молдова й надалі мали спільні амбіції на майбутнє.

Від себе особисто, Почесного Консульства та від усієї Республіки Молдова вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай в прийдешньому році втілюються усі найзаповітніші мрії, сил та натхнення вам для справ, які дарують щастя. Бажаю міцного здоров’я, достатку, затишку і добробуту вам та вашим родинам!

 

З повагою, Герб Молдови

Почесний Консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський

Галерея