Міжнародний день волонтера

5 грудня уже понад тридцять років уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто за велінням серця та покликом душі безкорисливими вчинками укріплює людську віру в ідеали добра й справедливості.

Волонтери, як частина громадянського суспільства, завжди були рушійною об’єднавчою силою на шляху України до демократії, свободи та європейського майбутнього.

Під час Революції Гідності, російської агресії на Сході нашої держави потужний волонтерський рух став взірцем єдності українського суспільства, його зрілості і самоорганізації. У ці складні для України роки волонтерська спільнота здивувала весь світ палкою відданістю країні, безмежною мужністю та невичерпним патріотизмом.

Розуміючи ступінь відповідальності за долю держави та її майбутнє, волонтери жертовною щоденною працею допомагають українській армії, вони стали надійним тилом для воїнів.

Сьогодні волонтерить вся країна. Волонтери під час війни не просто допомагають, а рятують життя. Вони працюють у різних напрямах: допомога армії, робота з переселенцями, збір коштів, інформаційна підтримка. Кожен фронт по-своєму важливий, адже Перемога кується не лише на передовій, а й в тилу.

Низький уклін усім вам за кращі прояви людської вдачі та унікальні чесноти, за активну громадянську позицію й щире прагнення допомагати і боротися.

Бажаю Перемоги, миру, оптимізму, здоров’я та невичерпної енергії!

 

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський