З міжнародним Днем дружби!

Сьогодні, 30 липня, ми відзначаємо одне з найважливіших свят усього людства — Міжнародний день дружби між державами, культурами та всіма людьми на Землі.

Дивлячись телевізор, читаючи книги, подорожуючи, або ж просто заходячи в інтернет, ми знайомимося з цікавими традиціями, звичаями та досягненнями різних народів світу. Терпимість до інших націй, прагнення до пізнання різноманітних культур сприяють збереженню миру на Землі, що так важливо для щасливого майбутнього нашої планети.

В умовах розповсюдження у світі екстремізму й радикалізму питання толерантного ставлення до різних форм самовираження людини, культурного різнобарв’я етносів, їхніх духовних і релігійних потреб стало дієвим запобіжником для виникнення багатьох міжнародних і локальних конфліктів.

Хоч би яка була причина ворожнечі і збройного насильства, які б могутні сили не стояли за ними – людський дух набагато сильніший.

У ці важкі і непередбачувані часи вкрай важливо простягнути руку допомоги, витерти сльози, обійняти. Сказати і почути такі прості, але такі необхідні слова: “як ти”, “люблю”, “тримайся”, “сумую”.

З нагоди Міжнародного дня дружби давайте згадаємо про те, що нас пов’язує незалежно від раси, релігії, статі або кордонів.

Ми – єдина людська родина на нашій єдиній планеті.

З міжнародним Днем дружби!

 

Герб Молдови

Почесний Консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський