З Днем знань!

Дорогі першокласники, учні та студенти, шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю вас із святом 1 Вересня – Днем знань!

День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

Цей день завжди буде світлим і радісним, найбільш очікуваним святом для тих, хто вперше переступить поріг школи чи аудиторії – першокласників та першокурсників. Це свято і для тих, хто знову сяде за парту та зробить черговий крок по довгій, але такій захопливій і по-справжньому нескінченній дорозі знань.

Війна нанесла глибокі рани усій Україні, і освітня галузь не стала винятком. Зруйновані школи та університети, цілі регіони не мають змоги відновити навчання навіть у дистанційному режимі. Мільйони людей, серед них діти й вчителі, змушені були залишити свої домівки. Але я впевнений у нашій Перемозі. Ми відбудуємо навчальні заклади. Ми зробимо все, щоб повноцінний освітній процес повернувся у вільну і мирну Україну.

Всім, хто зараз розпочинає навчання очно чи дистанційно, я бажаю не боятися помилок, не зупинятися на півдорозі, й нехай ваші шкільні та університетські роки будуть сповнені відкриттями, досягненнями та перемогами. Вірте в себе, ставте перед собою максимально амбітні цілі, і ви обов’язково їх досягнете.

Від вашої старанності, жаги до знань, сумлінності залежить, без перебільшення, майбутнє країни, її незалежність, суверенітет, економічна міцність та інвестиційна привабливість. Тому завжди пам’ятайте, що саме ви – найцінніший скарб України і головний її потенціал!

Якість освіти, яку отримують наші діти, визначає професіоналізм та наполеглива праця вчителів. Вчитель здійснює щоденну, часом не оцінену достойно, але копітку, напружену і вкрай необхідну роботу. Віддаючи свої знання, педагоги вкладають в учнів частку свого серця і душі.

Дякую всім, хто щодня входить до групи дитячого садочку, до класу, аудиторії, гуртка або секції, хто навчає онлайн чи офлайн, дякую за терпіння, небайдужість і бажання зробити освіту якісною і доступною для кожної дитини, цікавою і потрібною для молодого покоління!

Дякую Збройним силам України, які стали міцним щитом для нас! Саме завдяки хоробрим захисникам наші діти розпочнуть навчання у цей непростий час.

Бажаю міцного здоров’я, миру, злагоди і невичерпної наснаги розвиватися та змінювати на краще нашу Батьківщину!

Успіхів вам! Зі святом!

 

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський