День сина

22 листопада – День сина. Мати сина – велике щастя. І вітати з набуттям цього щастя завжди дуже радісно.

День сина – це ще одна нагода зробити подарунок маленьким і дорослим чоловікам, можливість ще раз сказати про свою любов і підтримку, дати відчути тепло родинного затишку. Це свято щирої гордості за свого сина, свято радості та надій на його щасливе майбутнє.

Сьогодні я вітаю чоловіків різного віку, різних професій, на фронті і в тилу, в Україні і поза її межами. Адже кожен з вас, насамперед, чийсь син. Бажаю всім успіхів і наснаги, рости, дорослішати, досягати поставлених цілей, щоб ваші батьки завжди могли пишатися вами. Згадайте сьогодні про людей, які подарували вам життя і виховали справжніми чоловіками. Зателефонуйте, відвідайте, обійміть.

Я вітаю свого синочка, мій найцінніший скарб і моє світло. Він – маленький чоловік. Завжди відстоює справедливість. Захищає свою маму, коли, на його думку, виникають загрози. У ньому є те, чого не вистачає багатьом дорослим. Мені дуже подобається його мислення і рішучість. Він живе справами, а не словами. Швидко приймає рішення.
Він – гордість всієї нашої родини.

Сьогодні я хочу побажати своєму синочку міцного здоров’я, бо немає більшого щастя для батьків, ніж коли діти, особливо в його віці, здорові. А також вирости сильним і розважливим чоловіком.

Сьогодні я також вітаю батьків.
Все, що ми робимо, – робимо заради дітей.  Вони – продовження кожного з нас. Батьківська безумовна любов, прийняття і захист допомагають малечі розкрити свій потенціал і стати успішними дорослими.

Будьмо для наших дітей супергероями! І для цього не обов’язково потрібне вміння літати чи проходити крізь стіни. Нашою суперсилою можуть бути порядність і чесність, повага і толерантність, добрі слова та гарні справи. Знаходьте якомога більше часу для дітей. Здійснюйте їхні мрії. Інколи це так просто.

 

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський

Галерея