День працівників дипломатичної служби України

Почесний консул в Києві

Шановні дипломати і працівники дипломатичних установ!

Від імені Почесного консульства Республіки Молдова у Хмельницькому та від себе особисто вітаю з Днем працівників дипломатичної служби України!

У сучасному світі роль дипломатії на міжнародній арені є визначальною, а цивілізовані країни розглядають дипломатичні відносини як основний механізм міждержавних комунікацій. Професійний дипломатичний корпус є великим надбанням та стратегічним ресурсом для будь-якої країни, яка прагне бути суб’єктом міжнародної політики. Успішна робота дипломата зміцнює престиж держави на міжнародній арені, посилює зв’язки з іншими державами та сприяє розвитку суспільства загалом.

Гібридна війна, що веде на даний час росія проти нашої держави, вимагає мобілізації усіх політико-дипломатичних ресурсів, які ми маємо. Виклики сьогодення зобов’язують нас дотримуватися чіткої, зваженої і зрозумілої для наших партнерів зовнішньої політики. На плечі українських дипломатів лягає важке завдання з донесення до світової громадськості української позиції та одночасно розвінчування міфів ворожої пропаганди.

На всіх доступних нам майданчиках українські дипломати проводять дійсно титанічну роботу. Численні проекти України з нашими західними партнерами свідчать про успішність цих зусиль та результативність нашої зовнішньої політики. Підписанню будь-якої важливої міждержавної угоди чи впровадженню будь-якого спільного проекту передує тривала, копітка та складна праця дипломатів. Накладення міжнародних санкцій на державу-терориста стало можливим завдяки блискучій дипломатичній роботі українського дипкорпусу.

Висловлюю подяку всім українським дипломатам і працівникам дипломатичних установ за високий професіоналізм та результативну працю у надскладних для нашої країни умовах.

Бажаю всім Перемоги, миру, міцного здоров’я та подальших професійних досягнень.

 

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський