З Днем Незалежності України!

День Незалежності України – це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбутнє України. Минуле має вселяти мудрість. Майбутнє повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

У теперішні нелегкі дні ми і далі спільно й непохитно будемо відстоювати суверенність нашої держави, робити все, щоб наблизити нашу Перемогу.

Від усього серця бажаю, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотим, як пшеничні поля України!

Перемог, здобутків та миру усім нам.

Пишаємося славною історією України і віримо у велике майбутнє нашої держави!

Слава Україні!

 

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський