З Днем художника України!

Вітаю творчу спільноту України з Днем художника!

Художник – це не лише професія, а й покликання.

Можна опанувати теорію кольору, оволодіти різними техніками, вивчити історію шедеврів світового живопису, але без бажання творити справжнім митцем не стати. Його відрізняє особливе сприйняття реальності, вміння черпати натхнення в непомітних для інших дрібницях, щоб переводити спалахи думки і відтінки почуттів в твори мистецтва.

Бути українським художником у 2022 – це творити під час тривоги, писати в укритті, бачити кольорове в кожному сірому дні. Пакувати у валізу фарби й пензлі замість теплого одягу, надихатись жовтим і блакитним, шукати у Лондоні чи Празі фарбу “made in Ukraine”, бо це тепер більше, ніж фарба.

Бути українським художником у 2022 – мати сильне серце, втрачати та знаходити, глибоко переживати, прощатись і радіти кожній зустрічі, пам’ятати все, переосмислювати, опускати руки тільки для того, щоб взятись за пензель, і – говорити, писати, промовляти кольорами так яскраво, щоб почув і побачив увесь світ.

Щиро вітаю митців з професійним святом!
Дякую за плідну творчу діяльність, невтомний пошук прекрасного. Бажаю творити з натхненням і наснагою. Тримаємо стрій, підтримуємо один одного.

Разом до Перемоги!

 

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський

Галерея