З Днем Гідності та Свободи

21 листопада – День Гідності та Свободи, свято, що символізує боротьбу українського народу за своє право на гідність і свободу. Ця дата відзначає початок Революції Гідності, яка пов’язана з початком двох революцій, 2004 та 2013 років, і стала символом визвольного руху.

У цей день ми згадуємо тих, хто стояв на Майдані, виступаючи за гідність та європейські цінності. Люди об’єдналися, висловивши своє рішуче бажання жити у вільній та справедливій державі. День Гідності та Свободи – це символ нашої боротьби і перемоги за право на гідне життя.

Нехай це свято стане нагадуванням про важливість кожного індивіда та його гідності. Україна продовжує іти шляхом свободи та гідності, не зважаючи на всі випробування.
У ці важкі часи українці проявили надзвичайну міць і твердість, борючись за свою країну, за її територіальну цілісність та незалежність. Відданість і силу українського народу варто вшановувати, а їхні зусилля вважати світлим прикладом для інших.

В День Гідності та Свободи ми визнаємо, що гідність та свобода – це найголовніші цінності, які ми поважаємо і за які готові боротися. Нехай це свято зміцнює нашу рішучість у будівництві сучасної, гідної та вільної України.
Слава Україні!

З глибокою повагою до героїв минулого та сучасних захисників України,
Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський