Вітаю з Днем батька!

19 червня в Україні відзначають День батька.

Сімейні свята завжди особливі. В умовах війни ми ще більше почали цінувати дні, які можна провести в родинному колі.

Війна принесла біль у кожну сім’ю. Більшість батьків зі зброєю в руках захищають нашу землю від  агресора. Тому цьогорічний День батька – винятковий.

Батьки – найближчі для нас люди в усьому світі. “Тато” і “мама” – перші слова, які ми вимовляємо. Свято батьків – подяка за безумовну турботу, розуміння і любов, котру може дати тільки рідна людина.

Стати батьком – це велике щастя. Бути батьком – це велика відповідальність. Бути хорошим батьком – це велика праця. Це радість – мати доброго, уважного, турботливого батька, захисника і друга. Це мотивація постійно рухатись і працювати, маючи приклад для наслідування. Це бажання ніколи не засмутити, не підвести, не розчарувати.

За традиціями Нового Світу, символом Дня батька є троянди, які носять біля серця, приколюючи на одяг: червоні – якщо тато живий, білі – якщо покинув цей світ.

У цей день я приєднуюся до привітань і поздоровлень, що лунають на адресу наших батьків. Нехай вони будуть з нами якомога довше, щоб ми могли радувати їх і піклуватися про них, любити їх і спілкуватися з ними, адже ця можливість є у нас не завжди.

Сьогодні я дякую своєму татові за найдорожче і найцінніше – за виховання, знання, принципи, характер, звичку ніколи не опускати рук, волю ніколи не здаватись і завжди боротися до кінця. 

Дякуємо батькам, які зараз воюють з ворогом за майбутнє своїх дітей і свободу нашої землі.

 

Повертайтесь живими!

Дякуємо за подаровані і збережені життя!

 

Герб Молдови

Почесний Консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський