Від усього серця вітаю вас з Великоднем!

Вітання консула з Великоднем

Дорогі українці!

Від усього серця вітаю вас з Великоднем, найсвітлішим і найрадіснішим святом християнського світу!

Великдень – це свято вічного оновлення та сподівань. Воскресіння Христове несе нам радість, весну і щастя. А ще – упевненість в тому, що є в світі сили добра, віри і справедливості, які ніколи і нікому не здолати.

Я хочу, щоб сьогодні світ став хоча б трішечки добрішим і чистішим. І в наших силах змінити життя, зробити його кращим. Відкрийте один одному обійми, любіть, творіть добро і прощайте. Це – наша місія. Це – місія людства.

У кожної людини в житті бувають моменти, коли вона страждає. І через подібні випробування проходять цілі народи, цілі держави. Для перемоги потрібно дві речі: віра та любов. І сьогодні вони як ніколи необхідні Україні. Щиро любіть свою країну та твердо вірте в перемогу і Боже заступництво. В те, що зможете відстояти своє життя, свою землю і свою свободу.

Руйнуються імперії, розсипаються на порох диктатури, йдуть у небуття ідеології, а Хрест стоїть непорушно і закликає людину піднестися над страхом і байдужістю й повірити у себе, у свої сили, свій талант, своє майбутнє. Морок не буває одвічним, хоча сутінки перед світанком здаються густішими. Ви все зможете!

Миру вам, щастя і нездоланної віри. Христос Воскрес!

 

Герб Молдови

Почесний Консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський

Галерея