В темряві, але #безвас - флешмоб у Молдові

Громадяни Молдови, як і українці, вважають, що краще побути якийсь час без світла, аніж з російськими окупантами. То ж молдавани не дуже засмутилися через відключення світла у їхній країні.

Після масштабного відключення електрики в Молдові у соціальних мережах запустили флешмоб із хештегом #безвас – так інтернет-користувачі висловлюють протест проти агресії Росії.

“У темряві, але #безвас. У наших дітей та онуків має бути інше майбутнє! І ми боротимемося за їхнє нормальне життя в цивілізованому світі”, – написала у Facebook в.о. гендиректора компанії TRACOM Аурелія Салікова.

Журналіст Дмитро Чорич опублікував у Telegram-каналі своє фото із підписом: “У темряві, але #безвас”.

“Світло погасло. Але ми мобілізувалися разом із командою та зробили те, що вміємо найкраще – свою роботу… Цю війну маємо припинити. Негайно”, – написав представник міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Даніел Воде.

“Чотири години, а електрики досі немає. Але все нормально, ми тримаємось, тому що Україна тримається і тому що #безвас”, – написала громадскьа активістка Констанца Доготару.

До флешмобу приєдналися інші користувачі соцмереж.

Між тим, глава уряду України Денис Шмигаль провів переговори з прем’єркою Молдови Наталією Гаврилицею щодо відключень електроенергії і розповів про їхні підсумки з використанням хештегу #безвас.

23 листопада у деяких районах Молдови почалися перебої з електропостачанням у зв’язку з черговим масованим ракетним ударом РФ по українській інфраструктурі.

Світло зникло в окремих районах Кишинева, Бєльцях, ще кількох містах, у тому числі у Придністров’ї.

Президентка Молдови Мая Санду заявила, що Кишинів не може довіряти режиму Росії, який вбиває одних людей та залишає інших без світла та тепла.

Галерея