Участь в урочистостях до Дня Національної поліції України

Подяка Почесному консулу

4 липня всьоме відзначали День Національної поліції України. У цьому році він не такий, як в попередні, адже поліцейські несуть службу під час війни.

Поліція забезпечує правопорядок в тилу, частина поліцейських виконує завдання в областях, де ведуться активні бойові дії, та на звільнених територіях, інші документують воєнні злочини окупантів.

В Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області відбулися урочисті заходи. Кращі працівники правоохоронної діяльності Хмельниччини були нагороджені орденами, медалями, грамотами та подяками.

На запрошення начальника ГУНП в Хмельницькій області Руслана Герасимчука у заході прийняв участь Почесний консул Республіки Молдова у Хмельницькому Микола Скрипковський.

“У цей день щиро бажаю поліцейським перемоги та миру для всіх нас, благополуччя і злагоди в родинах для кожного. Як і всі громадяни, щиро вдячний вам за достойне виконання своїх службових обов’язків. Слава Україні!” – зазначив пан Скрипковський.

Начальник Головного управління Національної поліції висловив вдячність Почесному консулу за допомогу та підтримку. Він вручив Миколі Скрипковському подяку за патріотизм, високий професіоналізм та плідну співпрацю з поліцією Хмельниччини.

Галерея