Столиця Молдови Кишинів відзначає 586-у річницю

14 жовтня 586-у річницю святкує столиця Молдови – Кишинів. День міста – це не просто точка у календарі. Це нова глава в його історії.

Вік лише додає Кишиневу шарму. За рік він став поважнішим, мудрішим і ще прекраснішим. Тут живуть великі перспективи і не менші сподівання, кожна вуличка має свою легенду, кожна цеглина – історію. У Кишинева свій ритм і стиль. Зелене місто з присмаком вина.

Столиця Молдови – мальовнича, багатогранна, контрастна. Така ж глибока та енергійна, як і річка, на якій стоїть. Має славетну історію, але водночас молода і прогресивна.

Та головне у цьому місті те, що ти постійно чуєш його серцебиття. Серцебиття, яке заряджає.

Столиця Молдови – особливе місце. Здається, немає жодної людини, яка б не знайшла тут щось своє.

Кишинів – не тільки пам’ятки архітек­тури, старовинні будинки, ошатні сквери і затишні кав’ярні. Перш за все, це люди. Творчі, амбітні, працьовиті, гостинні. Люди, які щодня прокидаються в місті, котре щиро люблять. Відкривають його для себе знову і знову. Дбають про його красу і комфорт. Навчаються і працюють. Закохуються і відпочивають. Щодня творять тут свою історію.

Миру, добробуту і нових звершень кожному з вас!

З Днем народження, Кишинів – місто щасливих людей!

Нехай кожна хвилина твого сьогодення буде рівномірно поділена на висновки минулого, мету майбутнього та працю тут і зараз.

Живи і розквітай!

 

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський

Галерея