Прийом поважних гостей з Казахстану та Республіки Молдова

23 грудня до Почесного Консульства Республіки Молдова у Хмельницькому завітав Почесний Консул Республіки Молдови у Казахстані Валерій Візант та бізнесмени з Молдови.

В ході дискусій обговорювались міжнародні зв’язки Молдови, України та Казахстану. Микола Скрипковський розповів гостям про перспективні напрямки розвитку бізнесу у Хмельницькому регіоні та закликав до інвестування. Також піднімалось питання взаємодії у туристичній, культурній та економічній сферах.

Кожна країна має що запропонувати іншим і надзвичайно важливо брати участь у подібних зустрічах. Саме на них ми можемо розповісти один одному про перспективи, потенціал та вигоду від майбутньої співпраці – наголосив пан Скрипковський.

Почесний Консул Валерій Візант поділився позитивними враженнями від перебування у Хмельницькому та висловив зацікавленість у подальшій взаємодії між консульствами та країнами.

Поважні гості з Молдови висловили вдячність за теплий прийом та підтримали ініціативу Почесного Консула Миколи Скрипковського щодо розвитку бізнесу у Хмельницькому регіоні.

Зустріч пройшла у дружній та невимушеній атмосфері. Сторони домовились надалі підтримувати тісні зв’язки задля досягнення поставлених цілей.

Микола Скрипковський подякував гостям за конструктивну розмову та привітав усіх за прийдешніми святами Нового Року та Різдва Христового. Побажав міцного здоров’я, достатку, затишку і добробуту!