Подорож Почесного Консула з сім'єю до Республіки Молдова

Подорож до Республіки Молдова

26 листопада Почесний Консул Микола Скрипковський з сім’єю відвідав Республіку Молдова. Це не перший візит пана Консула до цієї гостинної країни.

Туристичний маршрут розпочався зі столиці Молдови – міста Кишинів. Подорожуючі завітали до Собору Різдва Христова, Покровської церкви, Католицького собору Божественного Провидіння та Вірменської церкви Святої Богородиці.

Наступними містом, яке відвідала сім’я Скрипковських, стало Cricova. Його ще називають підземним містом, адже тут розміщений відомий винний завод з підземними винними підвалами протяжністю 120 км. Це дійсно особливе місце, яке захоплює своїми масштабами та колекцією вин – Національною Винотекою.

Замок Mimi став фінальним пунктом маршруту. Це місце входить до найкрасивіших архітектурних шедеврів у світі вина і є пам’яткою архітектури національного значення.

Подорож тривала три дні та була надзвичайно цікавою.

Почесний Консул Микола Скрипковський вдячний своїм друзям з Республіки Молдова за гостинний прийом та гарно проведений час.

Із впевненістю можна сказати, що Республіка Молдова має значний потенціал для розвитку туризму. Окрім пам’яток архітектури та виноробства, особливої уваги заслуговують природні пам’ятки, ландшафтні та природні заповідники, геологічні пам’ятники європейської та світової значущості.

Почесне Консульство Республіки Молдова у Хмельницькому завжди готове надати допомогу громадянам України в організації туристичних поїздок до цієї багатої на культурну спадщину країни.