Річниця відкриття Почесного консульства Республіки Молдова у Хмельницькому

Mykola Skrypkovskiy

Рік тому у місті Хмельницький з’явилася частинка Молдови. Урочисте перерізання стрічки поклало початок діяльності Почесного консульства Республіки Молдова.

Сьогодні ми святкуємо перший маленький ювілей, приймаємо вітання, підбиваємо підсумки і будуємо плани на майбутнє.

Головний здобуток цього року – люди. Колись незнайомі, але такі близькі зараз. Люди, які залишаються сильними і відданими, щирими і безкорисливими, незалежно від того, хто вони, чим займаються та де мешкають.

Сьогоднішній день – це також День подяки. В першу чергу дякую Республіці Молдова за надану довіру представляти цю країну у Хмельницькій області. Дякую всім, з ким працюю пліч-о-пліч і в режимі відеоконференцій, хто підтримує словом і ділом, хто допомагає, хто відкриває нові горизонти, надихає і мотивує. Почесне консульство – наша спільна справа, і сьогодні – наше спільне свято.

Почесне консульство – це не тільки установа, а й багатовимірний соціопростір без кордонів, де ми глибше пізнаємо історію і науку, культуру і духовність інших народів, ділимося надбаннями своєї країни, подорожуємо і запрошуємо в гості, будуємо нові економічні мости і мистецькі хаби.

Російська агресія проти України внесла свої корективи у роботу Почесного консульства. Частину запланованих заходів ми змушені були перенести на майбутнє. Попереду нас чекають нові робочі зустрічі, офіційні та неофіційні візити, прийоми іноземних делегацій, обмін досвідом, бізнес-форуми, культурно-пізнавальний туризм, благодійні заходи. Попереду – амбітні плани, масштабні проекти і нові виклики.

Незважаючи на війну, Почесне консульство працює і працюватиме, щоб і надалі надавати підтримку та допомогу усім, хто цього потребує.

Впевнений, що Перемога вже близько і другу річницю відкриття Почесного консульства ми відсвяткуємо з офіційним прийомом та урочистостями.

Слава Україні!

 

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський