Освячення та передача Великодніх смаколиків для військових

12 квітня разом із Почесним Консулом Республіки Молдова у м. Хмельницькому і керівником благодійної організації “БФ РОЯЛ ПАЛАЦ” Миколою Скрипковським та Єпископом Хмельницького та Кам’янець-Подільського ПЦУ Владикою Павлом, у місті Хмельницький, ми здійснили освячення та передачу Великодніх смаколиків для військових, які несуть службу на фронті та боронять нашу незалежність.

Це малий, але важливий крок для виявлення поваги та підтримки наших справжніх героїв. Ми повинні пам’ятати, що ці люди роблять все можливе для захисту нашої країни та для збереження миру.

Ми сподіваємось, що наші Великодні подарунки покажуть нашу повагу та підтримку, а також піднесуть настрій нашим бійцям. Бажаємо, щоб Бог оберігав кожного українського героя та дарував їм міць, стійкість та невичерпну енергію при виконанні свого обов’язку.

Нехай наша любов та повага до наших військових проявляється не лише під час свят, а й на кожен день. Давайте підтримувати тих, хто захищає нашу країну та прагне до миру та процвітання.

Слава ЗСУ!

Галерея