Офіційний візит Миколи Скрипковського до Республіки Польща

9 листопада, в одному з найбільших міст Польщі, історичній столиці Західного Помор’я, місті Щецин, відбулися урочистості з нагоди відзначення 30-річчя офіційного визнання Республікою Польща незалежності Республіки Молдова. Захід проходив паралельно зі святкуванням Днів Молдови в Щецині, котрий організував Почесний Консул Республіки Молдова в Щецині Александер Ласкавер.

На запрошення пана Александра Ласкавера урочистості відвідали Почесний Консул Республіки Молдова у Хмельницькому Микола Скрипковський та секретар Почесного Консульства Анна Марчук. Микола Скрипковський подякував Александру Ласкаверу за можливість розділити святкування в такому дружньому та багатонаціональному колі.

“Польща, Молдова та Україна є не лише близькими сусідами, а й добрими друзями. Наші народи об’єднує міцне культурне й історичне коріння.” – наголосив пан Скрипковський. “Ми ж, як представники іноземних держав, допомагаємо налагодити їхні відносини вцілому, а також конструктивну взаємодію між почесними консульствами та намічаємо нові шляхи нашої співпраці”.

Серед гостей свята також були Посол Молдови в Польщі Ігор Бодю, Перший секретар Посольства Молдови Октавіан Берзан, Західно-Поморський воєвода Збігнєв Богуцький, Президент Бізнес-клубу Щецина Богуміл Роговський, консули Консульського корпусу в Щецині, консули з Щецина та Гданська, представники Західнопоморського маршала, представники Щецинського міського відомства, душпастирського служіння, Карітасу, Поморського медичного та Щецинського університетів, а також запрошені поліціянти, судді, юристи, бізнесмени, представники молдавської діаспори та журналісти.

Святкування пройшло в дружній атмосфері, в супроводі живої музики та теплого спілкування за переглядом фільмів про економічний розвиток Молдови. Пригощали гостей свята смаколиками традиційної молдавської кухні.