Офіційний візит Генерального Консула Республіки Польща у Вінниці Дамяна Цярціньскі

Візит Дамяна Цярціньскі

20 лютого Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі завітав з офіційним візитом до Почесного Консульства Республіки Молдова у Хмельницькому, де зустрівся з Почесним Консулом Миколою Скрипковським.

Оскільки зустріч консулів припала якраз на річницю вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, то найперше під час розмови були згадані трагічні дні масових розстрілів протестувальників під час Революції Гідності.

“Саме завдяки відвазі та самовідданості, силі духу та стійкості громадян, історія України змінила свій хід. Вічна пам’ять і слава Героям Небесної Сотні. Впевнений, що вони навічно залишаються небесними захисниками України”, – зауважив Дамян Цярціньскі.

Під час спілкування особливу увагу співрозмовники надали обговоренню перспектив та напрямів роботи консульств у Хмельницькому та Вінниці. Також підіймались питання щодо поглиблення зв’язків взаємодії між консульствами та країнами, котрі вони представляють в цілому. Говорили також і про об’єднання зусиль щодо сприяння залученню польських інвестицій в Україну та розвитку іноземного бізнесу. Сторони домовилися про обмін інформацією та ідеями щодо інвестиційних можливостей.

Не оминули своєю увагою консули й туристичний потенціал Молдови. Скориставшись нагодою, Микола Скрипковський запросив Дамяна Цярціньскі відвідати найближчим часом Молдову та познайомитися з її колоритною кухнею та унікальними виноробними традиціями. У свою чергу Генеральний Консул запросив пана Скрипковського відвідати Вінницю та очолюване ним Генеральне Консульство Республіки Польща.

Зустріч пройшла в дружній, невимушеній атмосфері, насичено та плідно, і найближчим часом досягнуті домовленості будуть впроваджені в роботу консульств.

Прапор Молдови
Галерея