Офіційний прийом з нагоди другого Дипломатичного форуму в Почесному консульстві Республіки Молдови в місті Хмельницький

Після візиту до Хмельницької ОВА, гості повернулися до Почесного Консульства Республіки Молдова у місті Хмельницький де і відбувся офіційний прийом з нагоди Хмельницького Дипломатичного форуму.

До прийому також долучився Єпископ Хмельницький та Камʼянець-Подільський Владико Павло, Народний депутат України Сергій Мандзій, радник голови СБУ України Сергій Гамалій, керівник Прокуратури у Хмельницькій області Олексій Олійник, начальник ГУНП у Хмельницькій області Руслан Герасимчук , Заступник міського голови Микола Ваврищук , керівник головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області – в.о. Ірина Зленко, а також талановитий скульптор з Києва Микола Зноба разом із родиною.

Для гостей була проведена коротка екскурсія консульством та ознайомлення з цікавими художніми експонатами. Гості мали можливість залишити записи до книги почесних гостей консульства.

Під час обговорення ділових проблем Микола Скрипковський наголосив на важливості таких заходів для нашої країни в теперішній час і подякував усім за підтримку та зацікавленість у розвитку і популяризації нашого регіону.

Пізніше всім високоповажним гостям були вручені подарунки та гостинці з Молдови. Та найголовнішою подією цього дня стало вручення високоповажним гостям символу Хмельницького Дипломатичного Форуму – статуетки «Крила свободи миру», ОРДЕНА ПОШАНИ та Почесної Відзнаки – ШТЕФАН ІІІ ВЕЛИКИЙ, якими особисто вручав Почесний консул Республіки Молдова, Микола Скрипковський.

Зі слів пана Миколи Скрипковського: «Моя мета залишається незмінною – залучити до співпраці з Почесним Консульством Республіки Молдова у місті Хмельницький та Хмельниччини якнайбільше дипломатичних установ, створити потужний місток із залученням до взаємовигідних умов для бізнесу, рекламувати та популяризувати Україну, Молдову та, зокрема, мою рідну Хмельниччину. Будувати та розбудовувати.

В планах на майбутнє – проведення третього Хмельницького Дипломатичного форуму з залученням ще більшої кількості керівників дипломатичних установ. Адже даний захід виступає важливим кроком у відновленні міжнародних зв’язків, розвитку бізнесу та створенні сприятливого образу як для міста так і України вцілому у світовому співтоваристві».

Накінець хочеться висловити щиру подяку Надзвичайному та Повноважному послу Республіки Молдова в Україні, Валерію Ківерю та генеральному директору ТМ Royal Palace Анні Марчук за підтримку у сприянні організації даного заходу.

А також дякуємо нашим захисникам, Збройним Силам України, за можливість проводити такі заходи в даний час, тому що лише разом, захищаючи, посилюючи та розвиваючи нашу державу ми добʼємося успіху та перемоги.

Слава Україні!