Офіційна заява стосовно визнання Росією псевдореспублік

Донецк

Агресія на сході України, тимчасова окупація Криму, а також невирішений конфлікт у Придністровському регіоні Республіки Молдова – ось неповний перелік протиправних дій з боку Росії, що становлять серйозну загрозу не лише для України, але і Європи в цілому.

Почесне Консульство Республіки Молдова в Хмельницькому засуджує визнання Росією псевдореспублік та підтримує суверенітет та територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Визнання сепаратистських районів Донецької та Луганської областей України є грубим порушенням міжнародного права. А введення збройних сил на територію України є не що іншим як явний підрив її територіальної цілісності та суверенітету.

Ми закликаємо Російську Федерацію обрати шлях дипломатії та вивести військові сили з тимчасово окупованих територій України, а також утриматися від подальших військових дій.

Почесне Консульство Республіки Молдова в Хмельницькому, наразі єдине іноземне представництво на Хмельниччині, працює у звичайному режимі – з понеділка по п’ятницю, з 9.00 по 18.00.

 

Герб Молдови

Почесний Консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський

 

Карта України