Національний день вина в Молдові

Цими вихідними центр Кишинева стане місцем проведення Національного дня вина! Ці жовтневі заходи у першій декаді місяця мають традиційний щорічний характер. Свято, що проходить 7-8 жовтня 2023 року під гаслом «Наше вино підкорює світ», обіцяє стати незабутнім, віддаючи належне визначним досягненням молдавського виноробства. Понад 90 виноробів представлять свої творіння, а на відвідувачів чекають дегустації, жива музика у виконанні народних ансамблів та відомих артистів, а також численні культурні заходи та унікальні враження.

25 вересня 2003 року Парламент Республіки Молдова прийняв закон, що встановлює пільговий візовий режим для іноземних громадян, з видачі вільних віз протягом 15-денного періоду (7 днів до та 7 днів після Національного дня вина). Іноземним громадянам, які хочуть відвідати країну в святковий період, надають право на безкоштовну візу (якщо це необхідно).

Національний день вина об’єднає всі досягнення виноробів протягом останнього десятиріччя, що сприяли зміцненню позицій країни на Всесвітній винній карті. Ці зусилля визначили вино Молдови як найбільш репрезентативного амбасадора на міжнародному рівні.

Галерея