Молитовна літургія, вручення ордена і зустріч із Митрополитом Київським

15 жовтня я мав за честь бути присутнім разом із громадою Хмельниччини на молитовній літургії в Свято-Покровському кафедральному соборі, яку очолив Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський та всієї України Блаженнійший Епіфаній.

Після завершення служіння в соборі, Блаженніший Епіфаній вручив мені найвищу нагороду Православної Церкви України – орден Святого Рівноапостольного Князя Володимира ІІІ ступеня. Щира подяка, Слава Україні!

Після літургії Митрополит Київський та всієї України відвідав почесне консульство Республіки Молдова у місті Хмельницький, де зробив запис до книги почесних гостей та подарував Біблію нового видання зі своїм підписом. В якості подяки, я мав честь подарувати Блаженнійшому Епіфанію картину Хмельницького художника та гостинці з Молдови, в знак подяки та високої поваги.

Цей чудовий день, наповнений духовністю та дружбою, залишиться в моєму серці назавжди. Нехай молитви предстоятеля та всього українського народу допоможуть принести мир та спокій на нашу землю, нехай свята молитва оберігає кожного українського захисника і принесе благословення тим, хто присвятив своє життя служінню нашій країні.

З вірою в перемогу!
Слава Україні!

Галерея