Медичні заклади Одещини отримали гуманітарну допомогу з Молдови

Гуманітарна допомога з Молдови

9 квітня в Одесу з Молдови доставлено 7 великовантажних автомобілів гуманітарної допомоги для медичних закладів міста і області. До складу гуманітарної групи входять медикаменти, продукти харчування та предмети першої необхідності. Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Молдова в Україні Валеріу Ківерь особисто супроводжував доставку вантажу. Це вже друга партія гуманітарної допомоги, передана в Україну.

І-й заступник Начальника Одеської обласної військової адміністрації Борис Волошенков, вітаючи Валеріу Ківеря в Одесі, від керівництва області висловив йому слова вдячності за підтримку та надання гуманітарної допомоги. «Ваша підтримка сприяє поповненню матеріальної та лікувальної бази медичних закладів Одеської області, що допомагає медикам у їхній щоденній нелегкій праці у цей непростий для всієї країни час. Все, що ми сьогодні отримали буде направлено на облаштування палат в лікарнях як для дітей, так і для дорослих» — наголосив І-й заступник Начальника Одеської ОВА Борис Волошенков.

Молдавський дипломат висловив солідарність нашого народу з українським народом та засудив військову агресію Російської Федерації проти сусідньої держави. Також було підтверджено підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Галерея