Міжнародний жіночий день

Дорогі жінки, від щирого серця вітаю вас з Міжнародним жіночим днем! Бажаю вам тепла від весняних сонячних променів, незліченну кількість радісних моментів та сюрпризів від сьогоднішнього дня. Бажаю щирих компліментів, які змусять вас посміхатися. Нехай весна цвіте не тільки на вулиці, але і в душі. Бажаю, щоб ви отримували те, що робить вас щасливими. Тому що ви є окрасою цього світу.

Дякуємо за вашу любов, турботу та тепло. Адже материнство та жіночність – це ті невидимі сили, які впораються із будь-якими викликами.
Хай буде спокій і затишок у ваших душах, хай панують у світі добро та справедливість!

Бажаю всім нашим жінкам і всім українцям миру на нашій землі, перемоги, спокою, любові та добра. Будьте надійним тилом для своїх чоловіків: нехай тепло ваших сердець зігріває їх та надає сил.

Зокрема хочу привітати та подякувати жінкам, які боронять нашу незалежність на полі бою, які рятують життя нашим військовим, які попри страх та ризик перебувають на передових позиціях та інформують світ про скоєні злочини та наслідки російської агресії на території нашої держави.

І як би не було холодно та важко – весна настане! Бо вона у ваших посмішках, у подарованих вам квітах, у теплих обіймах та щирих емоціях. Ви наше натхнення та підтримка. Зі святом любі жінки!

З найкращими побажаннями,

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський