Міжнародний день сім’ї

Любі друзі!

Вітаю вас з Міжнародним днем сім’ї! Це свято нагадує нам про важливість сімейних цінностей та традицій, які згуртовують нас разом і допомагають подолати всі життєві труднощі.
Сім’я, любов і вірність – це стовпи, на яких тримається наше життя. Це свято сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до батьків. Кожна родина – цеглинка, з якої складається суспільство. Материнство, батьківство, дитинство – цінності, навколо яких обертається життя.

За своє життя я зрозумів, як важливо мати міцну родину та люблячу сім’ю в сьогоднішньому світі. Тому я закликаю вас відзначити цей день, провівши час із близькими, спілкуючись та надаючи підтримку одне одному.

Нехай Міжнародний день сім’ї нагадає вам про важливість любові, довіри та взаєморозуміння в родинному колі, і нехай ваші сім’ї процвітають і будуть джерелом щастя та натхнення в житті.
І незважаючи на те, що війна роз’єднала багато українських сімей, ми залишаємося єдиним народом з незламним духом і прагненням до миру в нашій Батьківщині.
У цей нелегкий час для всіх нас, бережіть себе та свою сім’ю, адже це найдорожче, що в нас є!

З повагою,

Герб Молдови

Почесний Консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський

Галерея