Меджибіж: Другий день Дипломатичного Форуму

Другий день Хмельницького Дипломатичного Форуму, не офіційна частина.
4 листопада, за запрошенням Почесного консула Республіки Молдова у місті Хмельницький Миколи Скрипковського, високоповажні дипломати із різних країн відвідали визначне історико-культурне місце – Меджибіж.

Дипломати отримали можливість поглибити своє розуміння багатошарової історії України, оглянувши цінну архітектурну перлину – Меджибізький замок, а також доторкнутися до минулого, відвідавши історичний музей та “Музей пам’яті жертв голодомору”. Екскурсію особисто провів директор Державного історико-культурного заповідника “Меджибіж” Олег Григорович Погорілець, який ділився цікавими фактами та унікальними особливостями кожного об’єкта.

Ця подорож в часі не лише розкрила історичні скарби України перед посадовцями інших країн, але й виробила глибше розуміння значущості національної спадщини та її внеску у світову культуру. Така екскурсія несе патріотичний заряд, сприяє формуванню національної гордості та підкреслює важливість подібних культурних обмінів.

Нехай кожен крок по Меджибіжу для наших високоповажних гостей стане не лише подорожжю в минуле, але й невичерпним джерелом натхнення для подальших стосунків та співпраці між нашими країнами.

Дякую мої друзі за те, що вам будо цікаво ознайомитися з історією мого рідного краю.

Слава Україні!