Лист-звернення до дипломатичних установ на території України

лист-звернення консула

Почесне консульство Республіки Молдова в місті Хмельницький продовжує працювати та надавати всебічну підтримку як іноземцям так і українським громадянам. Ми не зачиняли наші двері навіть у перші дні військової агресії росії проти України. 

Почесне консульство перебуває в постійних пошуках рішень для зупинки агресора та припинення бойових дій, а також для допомоги Україні, Хмельниччині та громадянам, які цього потребують. 

Почесний консул Микола Скрипковський провів багато зустрічей з представниками іноземних держав щодо допомоги нашим громадянам за кордоном, гуманітарної допомоги та розповсюдження правдивої інформації про події, що відбуваються на території нашої держави сьогодні.

Розуміючи складну ситуацію, було прийнято рішення залучити до розмови усіх дипломатів, які готові допомогти та підтримати український народ у цей непростий час. Саме тому посольствам 44-х країн, які представлені на території України, від імені Почесного консула Миколи Скрипковського було надіслано лист-запрошення з пропозицію відвідати Хмельниччину та провести зустрічі з керівництвом області. Ми прагнемо заручитися підтримкою міжнародної спільноти та звернути увагу на військові злочини країни-агресора. На майбутніх перемовинах також будуть підніматися питання щодо гуманітарної допомоги, яку вже надають багато держав світу.

Ми віримо, що об’єднавши зусилля обов’язково досягнемо поставленої мети.

Галерея