Дружній візит Почесного консула до Посла Республіки Молдова у Києві

18 травня Почесний консул Республіки Молдова у місті Хмельницький Микола Скрипковський відвідав з дружнім візитом Надзвичайого та Повноважного Посла Республіки Молдова в Україні Валеріу Ківеря. Зустріч відбулась у стінах Посольства Республіки Молдова у місті Київ.

У своїй промові пан Ківерь наголосив, що Молдова підтримує інтереси України, а тому – цивілізованого світу. Найближчим часом буде передано третю партію гуманітарної допомоги для України вагою 300 тонн.

Микола Скрипковський подякував пану Послу за особистий внесок у те, що сьогодні українсько-молдовські дипломатичні відносини знаходяться на найвищому рівні.

Почесний консул також висловив подяку народові Республіки Молдова за постійну допомогу Україні: від політичної до фінансової та гуманітарної.

«Україна склала свій екзамен на «європейськість», найкращі українці зараз віддають своє життя за Батьківщину та мир у Європі», — підкреслив пан Скрипковський.

Особливу увагу сторони приділили гуманітарним потребам України під час війни та після її закінчення. Також обговорювались питання взаємодії з дипломатичними установами для допомоги вимушеним переселенцям на території Республіки Молдова.

Валеріу Ківерь високо оцінив діяльність Почесного консульства Республіки Молдова у Хмельницькому у цей непростий час, відзначивши його ефективність та професійність.

Галерея