До Почесного консульства завітав Преосвященний Владика Павло

5 вересня Почесне консульство Республіки Молдова у місті Хмельницький відвідав з дружнім візитом Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Преосвященний Владика Павло.

Він привітав Почесного консула Миколу Скрипковського та співробітників консульства з  визначною подією у житті дипломатичної установи – річницею відкриття. Владика Павло побажав усім миру, Божого благословення, розвитку та процвітання, підкреслив важливість місії Почесного консульства: допомагати всім, хто цього потребує, зміцнювати і поглиблювати культурно-духовні та економічні зв’язки як між народами, так і між державами.

Микола Скрипковський висловив вдячність Владиці Павлу і запевнив, що й надалі консульство працюватиме на благо громадян.

Від імені Митрополита Київського та всієї України Блаженнішого Епіфанія Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Владика Павло вручив пану консулу НА ВШАНУВАННЯ ЗАСЛУГ відзнаку з нагоди візиту Вселенського Патріарха Варфоломія в Україну.

“Щиро дякую Блаженнішому Митрополиту Епіфанію та Вам, Владико Павле, за цю високу відзнаку. Це велика честь для мене. Вдячний Вам за довіру і безумовну підтримку”, – наголосив пан Скрипковський.

Користуючись нагодою відзначити гарні дружні стосунки та плідну співпрацю, Почесний консул Микола Скрипковський вручив Єпископу Хмельницькому та Кам’янець-Подільському Владиці Павлу Орден Золотого Лева та ювілейну медаль до дня річниці відкриття консульства.

Пан консул побажав міцного здоров’я, невичерпних духовних сил, миру у серці та на землі, а також озвучив сподівання на підтримку добрих взаємин і запросив знову відвідати Почесне консульство Республіки Молдова у Хмельницькому.

Владика Павло подякував за гостинний прийом і запевнив, що й надалі залишається другом і порадником, а також висловив надію, що наступна зустріч відбудеться без війни під мирним українським небом.

Галерея