День журналіста

6 червня в Україні відзначається День журналіста – професійне свято журналістів, кореспондентів, репортерів, редакторів і усіх, хто працює на інформаційному полі.
Журналіст – це дуже відповідальна і небезпечна професія навіть у мирний час. А під час війни багато журналістів ризикують життям, щоб показати світу правду про бойові дії.

Недарма у суспільстві журналістику називають професією для сміливих, адже праця журналіста є небезпечною, а особливо сьогодні – під час війни. За весь час російського вторгнення, окупанти вбили понад 50 українських та іноземних журналістів.

Але не лише сміливість стоїть за цими словами, а передусім – це відданість своєму покликанню, справжній пошук правди, необхідність її оперативно і чесно показати, донести до усіх читачів чи глядачів.

Зі святом вас, журналісти, інформаційники, редактори, оглядачі, дописувачі освітянської та профспілкової преси! У день вашого професійного свята зичу вам успіхів у реалізації найсміливіших задумів та планів!

Доносьте правду, інформуйте про події, новини та життя людей! А хто на передовій інформаційного фронту – бажаємо найскоріше головної новини про нашу Перемогу!

Герб Молдови

Почесний Консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський