16 лютого – День військового журналіста

Сьогодні професійне свято наших військових журналістів! Це хоробрі та сильні духом люди, професіонали своєї справи, які знаходяться поруч із нашими солдатами в найгарячіших місцях спротиву загарбнику. Котрі з самого початку збройної агресії рф, інформують суспільство про реальний стан подій військового фронту, ризикуючи своїм здоров’ям та життям. Також в цей день схиляємо голови та пам’ятаємо тих, хто віддав життя за Україну… .

Від початку російської агресії 2014 року військові журналісти новинами з передової розпочинають, постійно наповнюють, а потім і завершують інформаційну добу України. Вони роблять усе можливе, аби підготувати оперативну й достовірну інформацію для суспільства про те, що насправді відбувається на фронті. Завдяки вам світ знає правду!

Кожен громадянин повинен сьогодні розуміти, яким масштабам загроз Україна мусить протистояти. Саме тому рівень довіри до військових журналістів надзвичайно високий із перших днів війни. Сьогодні ми вже здатні не лише відповідати на інформаційні атаки противника, аналізувати історичні й геополітичні причини нинішніх подій, а й завойовувати оперативну ініціативу, діяти на випередження у медіаполі.

Українські військові журналісти неодноразово довели, що, як і українські солдати, вони здатні на подвиги й самопожертву в ім’я світлого майбутнього України.