З Днем Святого Валентина

Щорічно, 14 лютого світ відзначає одне із найромантичніших свят – день святого Валентина. У цей час закохані зі всіх куточків світу не лише обмінюються подарунками, обіймами і радісними емоціями, а й висловлюють вдячність святому Валентину й просять його захистити їхні стосунки.
Свято кохання, ніжності та справжніх почуттів.

Ставлення до дня Валентина різниться. Дехто певен, що для справжнього кохання дивно призначати якийсь один день, дехто просто сприймає День закоханих як черговий привід до розваг, а дехто справді чекає на дива від святого.

Відомостей щодо Валентина, давшого назву святові, лишилося обмаль. У ті часи Римською імперією правив імператор Клавдій ІІ, котрий запам’ятався своєю шаною до військової доблесті римських легіонів та, натомість, недоброзичливістю до християн. Для підтримки бойового духу імператор видав наказ, що забороняв легіонерам одружуватися. Це пояснювалося тим, що одружені чоловіки надто багато часу та уваги приділяють родині та зовсім не зайняті думками про благо імперії.

Таємно, аби не накликати на себе гнів імператора, один молодий християнський священник продовжував обвінчувати закоханих легіонерів. Звали його Валентин. За деякими відомостями, його заступництво було ще ширшим – він мирив тих, хто перебував у сварці, писав любовні листи від імені недолугих легіонерів, дарував молодятам букети квітів.
Що ж, скільки б не було легенд, у цей день хочеться хороших новин, щасливих обличь, радісних обіймів, возз’єднання родин та мирних зустрічей, дзвінкого сміху дітей та здійснення таких омріяних бажань.

З незламною вірою в серці, день за днем наближаємось все ближче до перемоги, дякуємо, підтримуємо та допомагаємо!

Все буде Україна!

 

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський