День міста відзначає Київ та Сєвєродонецьк

У неділю, 29 травня, мешканці Києва та Сєвєродонецька відзначають День міста.

Цього року нашій столиці виповниться 1540 років. Київ вже не вперше переживає війну і ось у 2022 році зустрівся з нею знову. Місто прокинулося від вибухів. Ракети пробили його стіни й понівечили вулиці. Київ навчився прислухатися до повітряних тривог і облаштовувати бомбосховища. Працювати під обстрілами. Ризикувати, допомагати, рятувати тих, кому гірше.

День Києва цього разу святкуємо, коли ще свіжі в пам’яті сцени боїв на Оболоні і Берестейській. Коли все ще перед очима – тисячні черги добровольців до тероборони, евакуаційні потяги з вокзалу, блокпости на перехрестях, палаючі будинки і звуки артилерійських дуелей. Ворог рвався сюди, бо прекрасно розуміє значення Києва. Звідси почалася Україна, тут б’ється її серце.

Ми горді мужністю Києва. Ми пишаємося незламним українським народом, який не дозволив московській орді дотягнутися до своєї столиці, своєї святині.

Під звуки вибухів та масованого залпового вогню відзначає сьогодні річницю свого заснування Сєвєродонецьк, що на Луганщині. Місто поранене, знекровлене, але живе і тримає міцну оборону. Над Сєвєродонецьком майорить український прапор.

Дякую нашим Збройним силам, які тримають удар! Дякую за героїзм, мужність і незламність кожному з воїнів, котрі нині сталевим щитом стоять перед ворогом, захищаючи рідну землю! Дякую за відвагу та волю до боротьби кожному волонтеру і жителю міста.

Сєвєродонецьк обов’язково вистоїть.

Разом до Перемоги!

 

Герб Молдови

Почесний Консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський

Галерея