З Днем художника України

У цей особливий день, хочу висловити щирі вітання всім художникам України, творцям краси та витонченості, які своєю творчістю надихають та роблять наше життя більш яскравим та насиченим.

У важкі часи ваша творчість стає не лише вираженням естетичних ідеалів, а й джерелом надії та моральної сили для всього суспільства. Ми щиро завдячуємо нашим захисникам та захисницям ЗСУ, які дають можливість жити, працювати та творити нашим митцям.

7 жовтня до почесного консульства Республіки Молдова у місті Хмельницький завітав особливий гість – художник Гладун Володимир Павлович. Його твори прикрашають кімнати консульства, конференц-залу, а також готелю Royal Palace Luxury Hotel & Spa, Royal Palace Restaurant & Cafe та Royal Palace Ozerna. Загалом це близько 150 робіт.
Картини цього талановитого митця, які я колекціоную вдома та вже неодноразово дарував важливим особам, стали неоціненим надбанням та знайшли своє місце в таких країнах, як Польща, Туреччина, Пакистан, ОАЕ, Болгарія, Молдова та Німеччина.

Гладун Володимир Павлович, художник з Хмельниччини, продовжує творити шедеври мистецтва навіть у свої 78 років. Під час екскурсії консульством і завершенням нашої зустрічі, я особисто нагородив його Почесною відзнакою Штефана III Великого за його видатний талант та внесок у мистецтво.

Ваша творчість стала невід’ємною частиною культурного багатства нашої області. Бажаю Вам, Володимире Павловичу, безмежного натхнення, довгих років життя та успіхів на Вашому творчому шляху.

Дякую всім художникам нашої країни за внесок у розвиток культури та за вашу важливу роль у створенні красивого обличчя нашої країни. Нехай ваша творчість завжди знаходить визнання та любов.

З великою повагою,

Герб Молдови

Почесний Консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський

Галерея