День Європи в Україні

Цього року 9 травня, разом з державами Європейського Союзу, Україна відзначає День Європи – усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань.

Це свято – підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації. Також, це чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі, будувати своє майбутнє в колі країн Європи.

Уже другий рік Україна відзначає День Європи у стані повномасштабної війни проти російського агресора. Європейський Союз стоїть пліч-о-пліч з нами, надаючи всебічну підтримку, від військової до гуманітарної. Мільйони громадян знайшли прихисток від війни у країнах ЄС. Водночас, українські воїни виступають для європейців міцним щитом, що боронить фактично всю Європу від ворога.

Дякую всім, хто у цей непростий час підтримує та допомагає нашій країні!

Разом до перемоги!