День єднання

Віднедавна, 16 лютого в Україні почали святкувати особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози.

Взимку минулого року, росія почала активно стягувати свої війська до кордонів з Україною. В світі це активно почали обговорювати ЗМІ та політики західних країн. Саме тому українська влада закликала громадян не панікувати, а президент оголосив цей день Днем єднання України. Щоб показати ворогам нашу єдність та згуртувати український народ: «Нас лякають великою війною і в черговий раз призначають дату військового вторгнення. Це вже не перший раз. Але наша держава сьогодні сильна, як ніколи…. Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ вже підписаний. У цей день ми вивісимо національні прапори, одягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність!»

В цей день по всій країні українці святкують, демонструючи національні прапори, співаючи держаний гімн та створюючи «живі ланцюги» єднання.

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Підтримаймо країну в такий нелегкий час! Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський