Бізнес-форум у м. Чернівці

6-7 липня за запрошенням, Почесний консул Республіки Молдова у м. Хмельницький Микола Скрипковський, взяв участь в українсько-румунсько-молдовському бізнес-форумі у м. Чернівці, присвяченому тристоронньому європейському партнерству у сфері регіонального економічного співробітництва, реалізації інфраструктурних проектів, посиленню законодавчої бази, залученню інвестицій, просуванню експорту та туризму. У заході брали участь торгово-промислові палати Республіки Молдова, Румунії та України, офіційні особи та багато бізнесменів трьох країн, представники європейських інституцій та економічної преси.

У своєму виступі на Форумі Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова Валеріу Ківерь підкреслив, що сила Європейського Союзу – у його регіонах, і у цьому сенсі три сусідні та дружні держави діятимуть енергійно, аби розвивати важливі зв’язки з європейською інфраструктурою, збільшуватимуть товарообіг та вдосконалюватимуть нормативну базу діяльності бізнес-спільноти. Тристороннє співробітництво сприятиме розширенню зони добробуту, забезпеченню безпеки на східних кордонах Європейського Союзу та розширенню контактів між людьми.

Під час зустрічей з Головою Чернівецької державної військової адміністрації Русланом Запаранюком та Головою Чернівецької обласної ради Олексієм Бойком Посол наголосив, що адаптація законодавства до норм ЄС, вирішення питань, які залишилися у спадок з минулого, відновлення договірно-правової бази двостороннього співробітництва дозволять покращити співпрацю між трьома державами та з ЄС, у тому числі через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства.

Перебуваючи в Чернівцях, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Молдова Валеріу Ківерь вшанував пам’ять генія національної літератури Міхай Ємінєску та неформально поспілкувався із представниками діаспори та регіонального бізнесу.

Галерея