2 роки Почесного консульства Республіки Молдова у місті Хмельницький

Сьогодні ми відзначаємо два неймовірно важливих роки існування Почесного консульства Республіки Молдова в Хмельницькому. Цей період став для нас випробуванням, коли наші зв’язки та дружба виявилися особливо цінними та міцними.

Не можна не відмітити, що минулі два роки були часом викликів та невпевненості, зокрема через повномасштабну та безжальну війну, яка торкнулася багатьох аспектів нашого повсякденного життя та долі нашої держави. Ми разом з вами відчували важливість допомоги та підтримки у цей важкий період.

Саме в такі часи стає очевидним, наскільки важливо мати надійних друзів та партнерів. Спільно ми стояли пліч-о-пліч, намагаючись сприяти вирішенню складних ситуацій, було здійснено багато дипломатичних зустрічей, ми надавали допомогу тим, хто цього потребував та підтримували Збройні Сили України, і продовжуємо це робити.

Ми віримо, що через нашу єдність, співпрацю та взаємопідтримку ми зможемо подолати всі труднощі та дійти до миру та стабільності в нашій країні. Наша спільна діяльність та зусилля спрямовані на побудову кращого майбутнього для наших держав та їх громадян.

Слава Україні!

З найкращими побажаннями та вдячністю,

Почесний консул Республіки Молдова в місті Хмельницький Микола Скрипковський

Галерея