Зустріч з Послом Турецької Республіки Ягмуром Ахметом Гульдере

Сьогодні Почесний консул Республіки Молдова у місті Хмельницький Микола Скрипковський завітав з дружнім візитом до Посольства Турецької Республіки в Києві.

Після прибуття до посольства, Микола Скрипковський зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Турецької Республіки Ягмуром Ахметом Гульдере. Обидва дипломати насолодилися приємною бесідою за чашкою смачної турецької кави, під час якої обговорили перспективи співпраці між країнами в різних сферах.

Микола Скрипковський висловив щиру вдячність пану Ягмуру Ахмету Гульдере за його гостинність та сердечний прийом. В якості подарунка, він презентував послові Турецької Республіки гостинці з Молдови, які символізують собою національний колорит та культуру країни, а також книгу про Хмельниччину де сам консул народився. Цей жест підкреслив значення культурного обміну та взаємного розуміння між народами.

Ця зустріч у Посольстві Турецької Республіки не лише виконала функцію ділового заходу, але також надала можливість поглибити особисте знайомство і стати справжніми друзями. Вона підкреслила важливість міжнародної співпраці та підтвердила непохитну дружбу між країнами.