Зустріч з Почесним Консулом Республіки Молдова у місті Щецин

Зустріч з Почесним Консулом Республіки Молдова у місті Щецин
Герб Молдови

5 вересня до Почесного Консульства Республіки Молдова у Хмельницькій області завітав Почесний Консул Республіки Молдова у місті Щецин (Польща) Александер Ласкавер.

Пан Ласкавер привітав Почесного Консула Миколу Скрипковського із врученням консульської Екзекватури та відкриттям Почесного Консульства Республіки Молдова у Хмельницькій області, побажав успіхів у подальшій дипломатичній діяльності.

В ході дискусій обговорювались міжнародні зв’язки, взаємодія почесних консульств та перспективи майбутньої співпраці.

У місті Щецин функціонують 18 почесних консульств іноземних держав. Щомісяця почесні консули на діловій зустрічі обговорюють нагальні питання щодо роботи дипломатичних представництв. Пан Ласкавер запросив Миколу Скрипковського прийняти участь у наступній зустрічі почесних консулів у Щецині.

Пан Скрипковський прийняв запрошення та висловив подяку за надану можливість та підтримку. Також він запропонував почесним консулам міста Щецин відвідати місто Хмельницький. “Це дозволить налагодити конструктивну взаємодію між почесними консульствами та відкриє нові можливості для подальшої співпраці.” – наголосив пан Скрипковський.

Розмова консулів пройшла у теплій та дружній атмосфері, а результатом зустрічі стала домовленість про обмін досвідом та поглиблення співпраці.