Зустріч з Митрополитом Епіфанієм у його резиденції

Візит до Митрополита Епіфанія

4 лютого Почесний Консул Республіки Молдова у Хмельницькому Микола Скрипковський завітав з дружнім візитом до резиденції Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Пан Консул привітав Настоятеля Православної церкви України з Днем народження, котре він відзначив напередодні, та побажав Митрополиту Епіфанію міцного здоров’я та успіхів у всіх справах, а також й надалі успішно виконувати почесну місію служіння Богу та народу.

“Бажаю сильної, міцної віри в серцях людей, які зустрічаються на Вашому шляху, добрих і праведних парафіян, яким передається Ваша світла надія. Нехай Господь завжди буде з Вами, а кожен день життя несе з собою світло благодаті й щастя” – наголосив Микола Скрипковський.

Почесний Консул вручив Блаженнішому Митрополиту Епіфанію пам’ятний подарунок та гостинці з Республіки Молдова. Микола Скрипковський вкотре озвучив сподівання на підтримку їхніх добрих та дружніх взаємин, а також запросив знову відвідати наш край та Почесне Консульство Республіки Молдова у Хмельницькому.

Галерея