Зустріч з міським головою Хмельницького Олександром Симчишиним

Зустріч з міським головою Хмельницького

3 вересня відбулася зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Молдова в Україні Руслана Болбочана та міського голови Хмельницького Олександра Симчишина. До спілкування також долучилися радник посольства Республіки Молдова в Україні Даніела Цуркану та Почесний консул Республіки Молдова у Хмельницькій області Микола Скрипковський.

В ході дискусій обговорювались молдавсько-українські відносини дружби та перспективи майбутньої співпраці. Піднімалось питання поглиблення взаємодії на рівні місцевої влади між містами-побратимами Хмельницьким та Бельці, особливо щодо обміну досвідом на лінії боротьби з Covid-19 та у торгово-економічному і гуманітарному співробітництві.

Почесний Консул Микола Скрипковський у ході розмови згадав про зустріч з паном Симчишиним два роки тому. Адже тоді піднімалося питання відкриття Почесного Консульства Республіки Молдова у Хмельницькій області. З того часу міський голова всіляко сприяв пришвидшенню цієї події. Пан Скрипковський висловив свою подяку Хмельницькій міській раді та особисто голові Олександру Симчишину.

Відкриття Почесного Консульства у Хмельницькій області дозволить розширити взаємодію між Республікою Молдова та Україною, а також між Хмельницьким та Бельці у соціально-економічній, гуманітарній та культурній сферах. 

“Тепер у нас є можливість більш якісно та швидко взаємодіяти на місцевих рівнях та допомагати нашим громадянам” – наголосив пан Скрипковський.

Галерея