Зустріч із заступником міністра закордонних справ України Миколою Точицьким

20 грудня 2023 року
Почесний консул Республіки Молдова у місті Хмельницький Микола Скрипковський завітав з дружнім візитом до видатної особистості, поважного та шанованого дипломата, Заступника Міністра закордонних справ, пана Миколи Точицького.

Надзвичайно приємно було поспілкуватися, поділитися своїми думками у подальшій роботі Почесного консульства Республіки Молдова та отримати поради та підтримку шанованого українського дипломата.
Домовилися про подальшу співпрацю та координацію між Почесним консульством Республіки Молдова у місті Хмельницький та МЗС України.
На завершення почесний консул подякував за сердечний та дружній прийом, запросив пана Миколу на третій Хмельницький Міжнародний Дипломатичний Форум, який планується на травень 2024 року, а також відвідати єдине дипломатичне представництво на Хмельниччині.

По завершенні зустрічі почесний консул Микола Скрипковський відзначив пана Миколу Точицького ОРДЕНОМ ПОШАНИ та презентував статуетку «Крила Свободи та Миру», символ Хмельницького Дипломатичного Форуму, а також гостинці з Республіки Молдова.

Працюємо далі на дипломатичному фронті.