Захід до 95-річчя з дня народження киргизького письменника Чингіза Айтматова в Києві

Неабияка честь відзначити 95-й ювілей великого Чингіза Айтматова на заході, присвяченому цій видатній постаті в Києві, куди я прибув на запрошення Надзвичайного і Повноважного Посла Киргизької Республіки в Україні пана Ідріса Кадиркулова.

Участь у заході взяли велика кількість високопосадовців – Надзвичайних і Повноважних Послів із різних країн, народні депутати України, представники освітнього та наукового середовища.

Гостям було представлено кінокартину, присвячену творчості письменника, а також проведена презентація нового видання його книги. Зал прикрасила фотовиставка та картинна галерея.

Я мав за честь подарувати пану Ідрісу книгу Тараса Григоровича Шевченка «Кобзар» в знак глибокої поваги та визнання його великого внеску в культуру. Крім того, в рамках культурного обміну, я подарував гостинці з Республіки Молдова, як символ дружби та різноманітності наших національних традицій.

Моменти обміну думками та культурними цінностями засвідчили теплі відносини та підкреслили важливість співпраці між нашими державами. Крім того, я також отримав від пана Ідріса Кадиркулова книгу «Вибрані твори» Чингіза Айтматова, яка стала ще однією цінною перлиною у моїй культурній колекції.

Продовжуємо розбудовувати дипломатичні мости та зміцнювати культурні зв’язки.

Галерея