З Різдвом Христовим!

У зимово-казкову пору, коли в кожній сніжинці криється обіцянка чудес, ми особливо відчуваємо потребу у теплі сердець та магії різдвяних свят. Кажуть, якщо загадати у Різдвяну ніч бажання, воно обов’язково збудеться. Я хотів би загадати лише одне бажання за кожного з нас, перемоги та миру Україні.

Нехай це святкове чудо наповнить наші дні неймовірною атмосферою добра, любові та взаєморозуміння.

Цього Різдва особливо важливо згадати тих, хто несе важкий військовий обов’язок на передовій. Своїм сміливим і відданим серцем вони роблять все можливе, щоб ми могли насолоджуватися святами в затишку домівки. Хай наша молитва і вдячність супроводжують їх кожного дня.

Завдяки вірі та спільним зусиллям ми подолали випробування 2023-го року. Нехай наступний рік буде періодом нових початків, радості та взаємопідтримки. Спільно ми будемо продовжувати рости і підтримувати один одного на шляху до миру та процвітання.
Ми обов’язково наступні свята зустрінемо у мирній Україні!

Від себе особисто та від Почесного консульства Республіки Молдови, вітаю вас із Різдвом Христовим та прийдешнім Новим роком! Нехай ці свята принесуть у ваші домівки радість, тепло і незабутні миті щастя. Зичимо вам здоров’я, любові та нескінченної радості.

З найкращими побажаннями,

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова у місті Хмельницький
Микола Скрипковський