З Міжнародним днем сім’ї!

Любі друзі,
Вітаю вас з Міжнародним днем сім’ї! @annaskrypkov @anika.young.model @royalpalace.fc @royalpalace_hotel @royalpalace.official @royalpalace.ozerna @md.consulate.official Це свято нагадує нам про важливість сімейних цінностей та традицій, які згуртовують нас разом і допомагають подолати всі життєві труднощі.
Сім’я, любов і вірність – це стовпи, на яких тримається наше життя. Це свято сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності та безмежної шани до батьків. Кожна родина – цеглинка, з якої складається суспільство. Материнство, батьківство, дитинство – цінності, навколо яких обертається життя.
За своє життя я зрозумів, як важливо мати міцну родину та люблячу сім’ю в сьогоднішньому світі, де швидкі зміни технологій та глобалізація можуть віддалити нас одне від одного. Тому я закликаю вас відзначити цей день, провівши час із близькими, спілкуючись та надаючи підтримку одне одному.
Нехай Міжнародний день сім’ї нагадає вам про важливість любові, довіри та взаєморозуміння в родинному колі, і нехай ваші сім’ї процвітають і будуть джерелом щастя та натхнення в житті.
І незважаючи на те, що війна роз’єднала багато українських сімей, ми залишаємося єдиним народом з незламним духом і прагненням до миру в нашій Батьківщині.
У цей нелегкий час для всіх нас, бережіть себе та свою сім’ю, адже це найдорожче, що в нас є!
Дякую за кожен день нашим захисникам 🇺🇦

З повагою,
Почесний Консул Республіки Молдова Микола Скрипковський

Галерея