Міжнародний день енергозбереження

Щорічно, 11 листопада, у світі відзначають Міжнародний день енергозбереження. Його основна мета – привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів і розвитку поновлюваних джерел енергії.

Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, це свято набуло для нас особливої актуальності.

Перед початком опалювального сезону рф вдалася до енергетичного терору в Україні. Прагнучи завдати максимальної шкоди українським енергетичним об’єктам, окупанти масовано обстрілюють ТЕС, ТЕЦ та енергомережі.

Російські терористи створили нашим енергетикам такі складні умови, яких ніхто у Європі ще не зустрічав. Не було таких загроз, які зараз змушені долати наші фахівці. І вони з честю це роблять.

Я дякую всім працівникам енергогалузі, нашим рятувальникам, ремонтним бригадам, представникам місцевого самоврядування, приватних компаній, котрі працюють 24/7, щоб попри все зберігати функціонування нашої енергосистеми.

Хоч би що робив ворог, наша мета – зламати його плани й захистити Україну. І це не просто чиєсь завдання, це стосується не лише енергетиків, це стосується кожного з нас. Зараз потрібне свідоме споживання енергії всіма українцями.

Це наш спільний внесок в збереження обʼєднаної енергосистеми України.

Я впевнений, ми пройдемо цю темряву мужньо і гідно. Головне – зберегти світло в своєму серці та вірити в Перемогу.

 

Герб Молдови

Почесний консул Республіки Молдова 
Микола Скрипковський